Вчені Единбурзького університету і австралійського університету Монаша проаналізували ефективність різних карантинних обмежень, які вводилися під час пандемії. Результати дослідження опубліковані в меджурналі The BMJ.
Так, дослідження підтвердили, що носіння маски виявилося найефективнішим засобом боротьби проти COVID-19. З’ясувалося, що маски знижують потенційну кількість випадків захворювань COVID-19 на 53%, що робить їх ефективнішими, ніж дотримання соціальної дистанції (тільки 25%) і регулярне миття рук.
Крім цього, вчені відзначили високу ефективність вакцинації, але підкреслили, що є труднощі з поширенням вакцин, особливо в бідних країнах.
– Тепер стало зрозуміло, що ризик захворіти на коронавірус зменшується, якщо носити маску. Також потрібно дотримувати фізичну дистанцію, регулярно мити руки і прикривати рот під час кашлю. Ми повинні робити це все і не покладатися тільки на вакцинацію саму по собі, – заявив Девід Набарро, спецпосланець ВООЗ із питань коронавірусу.
Читайте також:
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…