Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.
За інформацією диспетчерських, випадки, коли жителі України називають «потрібні» симптоми для виїзду бригади медиків, почастішали. По телефону говорять про дихальну недостатність, низьку сатурацію, болі в серці. Після того, як бригада приїжджає на виклик, з’ясовується, що таких симптомів немає.
“На особливу увагу заслуговують історії, коли пацієнти в розмові з диспетчером приховують коронавірусну хворобу і називають зовсім інші симптоми. Відповідно на такі виклики приїжджають бригади без захисних костюмів. Ризик інфікуватися для медиків – зростає ще більше”, – зазначають у повідомленні.
Законодавством передбачено відповідальність за хибний виклик бригади екстреної медичної допомоги. Штраф – від 850 до 3400 гривень.
МОЗ закликає кожного подумати перед тим як без причини викликати «швидку», адже коли медики їдуть до пацієнта з помилковими симптомами, допомоги може не дочекатися той, хто справді її потребує.
МОЗ затвердило список професій для обов’язкової вакцинації від коронавірусу
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…
Частина українців можуть отримати безкоштовні продуктові набори від міжнародної організації. Як це зробити.
Деякі пенсіонери можуть отримувати. На які доплати до пенсій можна розраховувати та як їх оформити.
22 травня в Україні відзначають Міжнародний день біологічного різноманіття і День Шерлока Холмса . Вшановують…