Частиною другою статті 21 Кодексу законів про працю України передбачено, що працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної праці шляхом укладання трудового договору на одному або одночасно на кількох підприємствах, в установах, організаціях.
Це дозволяє працівникам, крім основного трудового договору, укладати договори про роботу за сумісництвом.
Відповідно до статті 7 Закону України «Про пенсійне забезпечення», пенсії за вислугу років призначаються після звільнення з роботи, яка дає право на цю пенсію.
Тому, якщо особі призначено пенсію за вислугу років відповідно до статті 55 зазначеного Закону і надалі така особа працевлаштувалася, незалежно, як: за основним місцем роботи, або за сумісництвом, на посаду, яка дає право на пенсію за вислугу років, – така особа не матиме права на продовження виплати пенсії за вислугу років.
Про всі обставини, які можуть вплинути на зміну розміру пенсійної виплати або припинення її виплати, пенсіонери повинні повідомляти до органів Пенсійного фонду.
Читайте також:
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…