Новини

Синоптики попередили про раптову зміну погоди

Денна температура буде в діапазоні 10-16 вище нуля, тільки на півдні та на Закарпатті стовпчики термометрів можуть сягти 18 градусів тепла. Про це розповіла «ФАКТАМ» заступниця начальника відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Наталя Голеня.

– А з 11 до 14 жовтня погода дещо зміниться. Ми очікуємо приходу атмосферних фронтів, які принесуть дощі, в Карпатах може випасти мокрий сніг. Температурний фон трохи зміниться. Так, ночами температура дещо підвищиться – стовпчики термометрів показуватимуть плюс 3-8. А денна температура трохи знизиться – очікується близько 10 градусів тепла. На півдні, можливо, термометри покажуть і 16 вище нуля, – підсумувала Наталя Голеня.

А в Карпатах уже сьогодні температура опустилася до 9 градусів морозу. Таку температуру зафіксували на горі Піп Іван Чорногірський.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, якою буде погода 9 жовтня.

Новое на сайте

  • Новини

Другий день весни без сильних збурень: якою буде геомагнітна активність 2 березня

У понеділок, 2 березня, потужних магнітних бур на Землі не прогнозують, хоча геомагнітне поле буде…

01/03/2026 21:00
  • Новини

Гороскоп з 2 по 8 березня: кому берегти сили, а кому планувати важливі справи

З 2 березня Марс переходить у знак Риб і змінює ритм тижня. Астрологи радять не…

01/03/2026 19:30
  • Новини

Сніданок за 15 хвилин: як швидко приготувати яєчно-часникові грінки з сиром

Яєчно-часникові грінки з сиром та зеленню — це смачна гаряча закуска, яку можна приготувати всього…

01/03/2026 18:00
  • Новини

Березневі турботи дачника: з чого почати сезон – перелік основних робіт

Перший місяць весни визначає, яким буде врожай і стан рослин упродовж року. Саме зараз важливо…

01/03/2026 17:00
  • Новини

Чи варто тримати хліб у морозилці: експерти розповіли, що відбувається з продуктом

Заморожування хліба давно викликає суперечки: одні вважають це зручним способом зберігання, інші — переконані, що…

01/03/2026 16:00
  • Новини

Іран висунув ультиматум країнам Перської затоки: закрити всі бази США – що далі

Іран різко посилив риторику щодо присутності США в регіоні Перської затоки. Тегеран фактично поставив сусіднім…

01/03/2026 15:00