Щоправда, це не справжній «килимок», а арт-об’єкт, який намалювали у вигляді бабусиних килимків з традиційним орнаментом на вулицях міста. Він увійшов до Книги рекордів України.
Килимок, а точніше, килимки (їх кілька) створювали в межах Міжнародного етнографічного фестивалю. За їх основу взяли 24 килимки, які надали місцеві жителі. Всього було намальовано 350 метрів килимів і якщо з’єднати їх разом, то вони приведуть до центральної площі Болграда.
Арт-об’єкт став справжньою пам’яткою міста і увійшов до Книги рекордів України – як найбільший вуличний малюнок у вигляді традиційного килима. Подібного рекорду немає більше ніде в Україні. Адже на його створення пішло близько 82 літрів спеціальної фарби, а участь у роботі брали понад 75 осіб – це були не лише професійні художники, а й діти, і дорослі.
Раніше опубліковано: Чому вишивати корисно?
Читайте також: Де придбати сувеніри ручної роботи, недорого?
Деякі товари не можна вивозити взагалі, інші - можна вивозити лише за наявності дозвільних документів…
Як держава компенсує літнім людям витрати на газ та інші комунальні послуги. Ключові умови для…
Кабінет Міністрів оголосив про запуск комплексної програми допомоги на холодний сезон. До неї входять як…
Осінь не поспішає йти. Синоптики прогнозують у середу до +14°C.
Сонячна активність стрімко зростає. Чому завтрашній день бути складним для метеозалежних?
Оцифрування трудових. У Держслужбі з питань праці пояснили, що буде зі стажем до 2004 року,…