Перше, на що звертають увагу покупці, – це вигляд самої капусти, вона різнобарвна. В Європі таку капусту вирощують уже давно, а в Україні вона поки що рідкість. Тому і користується великим попитом.
За словами Юрія Квінтюка, який є співвласником компанії, що здійснює продаж насіння різнобарвної капусти, фермери не виділяли велику площу під цю культуру. Проте попит перевершив усі очікування. Зацікавилися різнобарвним овочем і мережі супермаркетів, а також різні установи, які не від того щоб використовувати новинку в одній зі страв свого меню.
Юрій Квінтюк повідомив, що така капуста в супермаркетах коштуватиме приблизно 200 гривень за кілограм. Висока ціна пов’язана з вартістю пачки насіння. В одній такій пачці міститься до 2500 насінин, а ціна пачки – 2245 гривень.
Керівник ФГ «Овочівництво» Марія Морикін була однією з перших, хто почав вирощувати різнобарвну капусту. Спочатку під цю культуру відводили 30 соток, але в новому сезоні планують значно збільшити площі.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що херсонські фермери вирощують нові сорти динь.
Джерело: Аgronews.ua
Дорогі читачі! Щиро вітаємо вас зі світлим святом Великодня! Нехай у цей особливий день у…
Чи варто готуватися до погіршення самопочуття в неділю? Експерти розповіли, чи будуть магнітні бурі 12…
В Україні планують змінити підхід до пенсійної системи. Міністр соціальної політики розповів деталі.
Звичайний мийний засіб можна зробити ефективнішим і економнішим, якщо використати кілька простих інгредієнтів.
Період догляду за дитиною може зараховуватися до страхового стажу, але залежить від того, коли саме…
Ці солодощі виглядають як із кондитерської, але їх легко приготувати вдома. Порадуйте гостей і рідних…