Знадобиться засіб для миття посуду, сода і оцет. Змішайте у рівних пропорціях і отримаєте засіб, що підійде для очищення газової плити покритої емаллю, плити з нержавіючої сталі або склокерамічної варильної поверхні.
Раніше ми розповідали, як відмити ванну до блиску.
Нанесіть чудо-засіб на всю поверхню залиште на 5 хвилин. Після цього складні забруднення потріть. Змийте залишки чистою водою та витріть поверхню насухо.
Розчинивши підготовлений засіб у воді отримаємо речовину, яка відмиє комфорки. Тож доки працюватимите з поверхнею плити, нехай комфорки відмокають. Після такого замочування нагар із них легко змиється поролоновою губкою. Складні забруднення можна додатково потерти содою. Потім сполосніть комфорки чистою водою та витріть на сухо.
Відмити решітки найважче. Їхня форма часто не дозволяє їх повністю занурити в мийний засіб. Але можна скористатися перевіреним лайфхаком. Приготуйте засіб: змішайте 300 мл оцту, 50 мл засобу для миття посуду та 200 мл води. Із пульверизатора щедро обробіть решітки і покладіть їх у пакет для сміття. Загорніть або зав’яжіть його, аби волога не випаровувалася. Залиште на 1 годину. Складніші забруднення потребуватимуть більше часу, а дуже великий шар нагару вимагатиме такого замочування на ніч. Після цього зможете легко відчистити бруд. Сполосніть решітку водою – вона виглядатиме, як нова.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…