Для приготування очисника слід шматок господарського мила натерти на великій терці. Додати 2 столові ложки соди та чайну ложку нашатирного спирту. Усе перемішати. Поступово вливати воду, аби досягти консистенції пасти.
Раніше ми розповідали, як відчистити унітаз.
Засіб нанесіть губкою на забруднені місця і залиште на 5-10 хвилин. Коли спливе цей час спробуйте губкою відтирати бруд. Якщо він відходить – відчистіть забруднення і змийте водою. Якщо є потреба – залиште пасту працювати на забрудненій поверхні довше.
Суміш господарського мила, харчової соди та аміаку (нашатирного спирту) чудово впорається із забрудненнями на кухні. Мийка, плита, витяжка, керамічна плитка, меблі – усе це можна відмити до блиску. Навіть верхні полички і шафки, які не дістають до стелі легко відмиються від кіптяви. Досвідчені господині таким засобом чистять також зовнішній бік каструль і сковорідок.
Читайте також: Чим відмити раковину на кухні та у ванній?
Якщо через погану якість води унітаз має жовті плями і вапняні відкладення – паста поверне йому білосніжний вигляд. Так само легко вона впорається зі змішувачами та керамікою у ванній кімнаті. Навіть вертикальні поверхні, з яких швидко стікають рідкі засоби, не досягнувши мети, під силу для очищення пастоподібній суміші.
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…