П’ятниця, 19 Липня, 2024
ГоловнаНовиниБагато українців можуть не отримати житлові субсидії – кого це стосується

Багато українців можуть не отримати житлові субсидії – кого це стосується

Этот материал также доступен на русском языке
Ті, хто потребує фінансової допомоги, можуть позбутися житлових субсидій або пільг на житлово-комунальні послуги. У Мінсоцполітики дали роз'яснення, чому це можливо.

Оскільки деякі ОСББ та виконавці комунальних послуг не повідомляють вчасно до Пенсійного фонду необхідні для призначення субсидій та пільг дані, то мешканці таких будинків можуть не отримати виплати. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.

“Через таку бездіяльність люди можуть стати заручниками ситуації, коли Пенсійний фонд не отримає всієї або частини інформації, необхідної для призначення житлово-комунальних субсидій, і, як наслідок, особи, які потребують фінансової допомоги, не отримають житлових субсидій або пільг на житлово-комунальні послуги”, – пояснили представники міністерства.

Раніше ми писали, що Пенсійний фонд спростив призначення житлових пільг.

У відомстві нагадали, що наразі подати документи на субсидії та пільги можна онлайн, а всі розрахунки проводять в автоматичному режимі, тож стояти в чергах уже немає жодної потреби. 

Нагадаємо, що з 1 грудня 2022 року управління житловими субсидіями та пільгами здійснюється ПФУ. Заявники на субсидії можуть звернутися за призначенням житлової субсидії за спрощеною процедурою, а співробітники ПФУ самі зберуть і оброблять потрібні дані з офіційних джерел. Оскільки процес подання заяви максимально автоматизований, люди можуть не гаяти час у чергах.

Крім того, на вебпорталі Пенсійного фонду розміщено електронні кабінети для постачальників ЖКП, серед яких і ОСББ.

“Ці кроки забезпечили можливість державі самостійно обмінюватися інформацією з представниками комунальних послуг щодо послуг, які надаються нею конкретній сім’ї, та скоріше призначати субсидії”, – зазначили в Мінсоцполітики.

Вас також можуть зацікавити новини:

Держава допоможе українцям поставити сонячні панелі: що пропонує уряд (відео)

Простіше, але дорожче: які податки готує уряд для мільйонів українців (відео)

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні