Раніше ми розповідали, як правильно прати махрові рушники.
Теплий і вологий мікроклімат ванної кімнати з неможливістю якісного провітрювання дуже цьому сприяє. Тож давайте розбиратися, як часто слід змінювати рушники і від чого це залежить.
У різних родинах склалися різні традиції користування рушниками. У кого є правила окремих рушників для кожного члена сім’ї – частота заміни буде рідшою. Там, де спільні рушники для всіх мешканців, це треба робити дуже часто. Існує універсальне правило: прати рушник після 4-6 використань. Отже, якщо рушником для обличчя користується одна людина, то його можна змінювати через 2-3 дні. Але якщо ним витиралася вся сім’я, то в прання слід відправляти такі рушники кожного дня.
У ванних кімнатах, де є гарна вентиляція або вікна, що відкриваються, рушники можуть довше залишатися без заміни. Достатньо після використання їх розвішувати для просихання. У реаліях невеликої ванної кімнати, особливо, якщо є ознаки цвілі, рушники слід прати частіше.
Якщо банний рушник людина використовує після душу, наприклад, двічі на тиждень, а у цих проміжках він швидко висихає, то прати його можна раз на два тижні. Якщо ж душ приймаєте кожного дня – періть рушник раз на 4-5 днів. Бувають ситуації, коли після одного використання рушник довго залишається не затребуваним (наприклад, доки ви у відпустці чи відрядженні), тоді його теж слід замінити. Адже з плином часу навіть невеликі забруднення можуть спровокувати ріст бактерій чи плісняви.
Навіть якщо господині вдалося вибудувати зручний графік для прання рушників, щоб вони завжди були готові до використання, існують SOS-ситуації. Обов’язково і терміново слід замінити рушники, якщо:
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.