Пральна машина може пошкодити одяг з блискітками, мереживними прикрасами та деякі ніжні тканини, такі як вовна і кашемір. І тут без ручного прання не обійтися, адже навіть за найделікатнішого режиму в пральній машині речі можуть бути безнадійно зіпсовані.
Для ручного прання вам знадобляться:
Раніше ми писали, куди краще засипати пральний порошок – у відсік або барабан.
Перевірте етикетку на наявність конкретних інструкцій з догляду. Якщо написано “тільки хімчистка”, краще скористатися послугами професіоналів. Символом ручного прання зазвичай є рука, що тягнеться до умивальника.
Перевірте наявність плям і обробіть їх відповідним засобом для виведення плям. Можна нанести трохи прального порошку безпосередньо на пляму або вибрати делікатний спрей для плям. Залиште засіб для виведення плям на кілька хвилин.
Наповніть раковину або таз прохолодною водою, адже гаряча вода може призвести до усадки або розтягування деяких делікатних тканин. Додайте невелику кількість рідкого прального порошку залежно від розміру місткості для прання та кількості одягу.
Занурте одяг у мильну воду. Акуратно перемішайте воду і протріть одяг плавними рухами. Залиште речі замочуватися протягом 5-10 хвилин.
Спорожніть таз і наповніть його чистою водою. Прополощіть одяг у чистій воді. За необхідності повторіть, щоб видалити залишки мийного засобу. Потім акуратно відіжміть зайву воду, але не вичавлюйте білизну надмірно сильно.
Після того, як одяг був вручну випраний і віджатий, його можна:
Також можна використовувати сухий рушник, щоб притиснути його до одягу і видалити зайву вологу, перш ніж залишити його сохнути на повітрі.
Вас також можуть зацікавити новини:
Щомісяця зникає 100 тисяч пенсіонерів – шокуючі цифри Пенсійного фонду (відео)
Вік не звільняє від податку: пенсіонери теж платитимуть за квадратні метри (відео)
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…