Щоб уникнути неточностей у квитанціях за комуналку, користувачам потрібно не тільки своєчасно передавати показання приладів обліку, а й проводити їхню регулярну перевірку щонайменше раз на чотири роки. Про це повідомив Комунальний концерн “Центр комунального сервісу”.
Раніше ми писали, що споживачам доведеться платити за опалення влітку.
Точна інформація про те, як часто потрібно перевіряти лічильники може бути вказана:
За словами комунальників, ігнорувати перевірку облікових приладів не можна, оскільки через її відсутність показання лічильника можуть бути визнані недійсними. Відповідно, це позначиться на сумах у платіжках.
“Якщо вчасно не виконати повірку лічильника, його буде знято з абонентського обліку: постачальники послуг надалі не зможуть використовувати показання приладу як привід для обсягу нарахувань”, – попередив “Центр комунального сервісу”.
Річ у тім, що, якщо лічильник знято з абонентського обліку, то суми до сплати за ЖКП розраховуються за іншими алгоритмами, на які впливають технічні характеристики залежно від наявності загальнобудинкового лічильника:
В обох випадках цілком імовірно, що підсумкова сума в платіжках буде вищою, ніж при обліку за допомогою індивідуальних лічильників.
Вас також можуть зацікавити новини:
Вік не звільняє від податку: пенсіонери теж платитимуть за квадратні метри (відео)
Пенсійний вік в Україні 54 роки? Коли українці зможуть вийти на пенсію (відео)
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.