Субота, 18 Травня, 2024
ГоловнаДачаНіколи не садіть огірки на цих грядках: хороший урожай зібрати точно не...

Ніколи не садіть огірки на цих грядках: хороший урожай зібрати точно не вийде

Этот материал также доступен на русском языке
Огірки – популярна культура наших городах. Але бувають випадки, коли і сорт обраний урожайний, і посадка зроблена правильно, а врожай не тішить. У чому може бути причина.

Досвідчені овочівники відзначили, що причина в тому, що не всі місця підходять для вирощування огірків, і вибір правильного місця для посадки відіграє важливу роль у отриманні врожаю.

Раніше ми розповідали про найврожайніші сорти огірків.

Огірки вимагають тепла, світла та достатньої кількості вологи для успішного зростання та розвитку. Тому важливо вибирати правильне місце для посадки огірків, щоб уникнути проблем із урожаєм.

Спершу варто звернути увагу на освітлення. Огірки потребують яскравого сонячного світла, тому місце для посадки огірків має бути відкритим та добре освітленим. Якщо місце для посадки огірків знаходиться у тіні або під деревами, урожай може бути поганим через нестачу світла.

Також варто уникати посадки огірків на тінистих ділянках або близько до інших культур, які можуть затіняти огірки. Нестача світла може призвести до того, що рослини не отримуватимуть достатньо енергії для процесу фотосинтезу, що позначиться на врожаї.

Крім того, огірки не рекомендується висаджувати на ділянках із підвищеною вологістю ґрунту або стоячою водою. Огірки люблять помірно вологий ґрунт, але надлишок вологи може призвести до гниття коренів та розвитку грибкових захворювань. Тому важливо вибирати місце для посадки огірків із хорошим дренажем та забезпечувати регулярний полив.

Отже, для отримання хорошого врожаю огірків варто уникати посадки рослин на тінистих ділянках, з підвищеною вологістю ґрунту та близько до інших культур, які можуть затіняти огірки. Вибравши правильне місце для посадки огірків, ви зможете отримати смачні та соковиті огірки прямо з власної грядки.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні