Центр підтримки ВПО «24» – надається волонтерська допомога ВПО та всім, хто потрапив у складну життєву ситуацію через війну.
На базі центру працюють:
Телефон (067) 68-68-738.
Адреса: Кривий Ріг, вулиця Маккейна, 24.
«Армія спасіння «Київський Маяк» – благодійна організація раз на місяць пропонує допомогу переселенцям Подільського, Оболонського та Шевченківського районів Києва:
Адреса: Київ, вулиця Світлицького, 28.
Благодійний фонд «Пліч-о-пліч» – надає гуманітарну допомогу (продукти, одяг, ковдри, постільна білизна, засоби гігієни, соціальна цирульня, майстерня тощо) людям з інвалідністю І та ІІ груп, багатодітним сім’ям, переселенцям, мешканцям і пенсіонерам міста і області.
Телефон (067) 127-00-09.
Адреса: Одеса, проспект Шевченка, 1/2.
Гарячі обіди мобільної кухні — можуть зареєструватися переселенці, люди похилого віку, а також люди з інвалідністю (місцеві) І та ІІ груп. Допомога надається три рази на місяць. Реєстрація на обід кожного дня — з 10.30 до 12.30.
Телефон (095) 325-79-59.
Адреса: Полтава, проспект Миру, 24.
Спортивний та гуманітарний центр «АКВАРЕНА» – допомагають
Отримати гуманітарну допомогу можуть: багатодітні сім’ї; переселенці; інваліди І, ІІ та ІІ груп; пенсіонери (за віком); малозабезпечені (довідка про взяття на облік у соцзахисті).
Адреса: Харків, вулиця Римарська, 26-а.
Онлайн-допомога від «Кримського фронту». Надає допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни сім’ям ВПО, які опинилися у складних життєвих обставинах. Необхідно оформити запит електронним листом, вказавши: ПІБ, ідентифікаційний код, перелік допомоги, якої потребуєте, номер телефону, місто проживання, номер відділення «Нової пошти» і додати фото довідки ВПО. Відправити запит на електронну пошту – crimean.front@gmail.com.
Адресна підтримка благодійного фонду «Let’s help». Фонд надає адресну підтримку у вигляді продуктових наборів (олія, крупи, макарони, цукор, сіль, спеції, борошно, консерви та інше) та засоби гігієни (підгузки для дорослих) самотнім людям поважного віку, яким понад 60 років, котрі не мають повнолітніх дітей та онуків і без статусу переселенця. На електрону пошту фонду – office@letshelp.com.ua – треба відправити листа з інформацією: ПІБ, рік народження, ідентифікаційний код, населений пункт, номер телефону отримувача.
При отриманні будь-якої допомоги при собі треба мати оригінали документів – паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО або посвідчення. Також для уточнення наявних видів допомоги радимо одразу телефонувати до організації, але зверніть увагу, що лінії фондів можуть бути зайняті через наплив людей. Всю інформацію було взято з відкритих джерел та соцмереж.
*Ми знайшли благодійні організаціїї в п’яти областях України, де можна фізично отримати допомогу. Якщо ви проживаєте в іншому регіоні, то можете звернутися до благодійних фондів, які працюють по всій території України.
А в наступних публікаціях ми продовжимо розповідь про інші центри та види допомоги.
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…