Першим кроком при підготовці ґрунту для посадки винограду є вибір відповідної ділянки з гарним освітленням та дренажною системою. Потім необхідно намітити місця для ямок, де буде розміщено саджанець винограду.
Раніше ми розповідали, які рослини не можна садити поряд з виноградом.
Приготування ямки для посадки винограду починається з додавання родючого ґрунту або компосту, який збагатить ґрунт необхідними поживними речовинами.
Досвідчені виноградарі радять додавати в посадкову яму перегній, склянку золи деревної і півсклянки суперфосфату.
Не варто забувати про мінеральні добрива. Вони важливі для зростання та розвитку виноградного куща. Потрібні такі добрива як азот, фосфор та калій.
Але є виноградарі, які не рекомендують використовувати велику кількість добрив. Якщо грунт на ділянці родючий, достатньо багато поливу, щоб грунт був вологим і жмені звичайного зерна.
Йдеться про ячмінь. Такий спосіб застосовували ще сто років тому, і він давав чудовий результат.
Проростаючи ячмінь, виділяє масу речовин, які стимулюють зростання коріння всіх плодових культур і одночасно пригнічують шкідливу мікрофлору за рахунок виділення слизу.
Слиз також виділяє дороге добриво – хелат. Коли ячмінь проросте, паростки просто потрібно зрізати сапою і залишити нехай перегнивають і насичують ґрунт корисними речовинами.
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.