У цьому законопроекті пропонується подовжити ці виплати до закінчення воєнного стану та інтеграції переселенців у нові громади. Тобто доти, доки люди не обживуться на новому місці, особливо якщо вони не мають житла, майна або стабільних доходів на контрольованій території України.
За словами нардепа Максима Ткаченка, зараз лише половина всіх зареєстрованих ВПО, близько 2,6 мільйона осіб, отримують щомісячну допомогу на проживання (3000 гривень для осіб з інвалідністю та дітей, 2000 гривень – для решти).
Якщо документ ухвалять, то 80% із цих людей і надалі отримуватимуть допомогу.
Водночас, законопроект встановлює умови відмови або призупинення грошової допомоги. Серед них:
Також у допомозі відмовлять тим, хто вже одержав допомогу від держави за програмами «єОселя» або «єВідновлення». А також людям, які щомісяця заробляють понад 14200 гривень на особу, придбали нерухоме або рухоме майно вартістю, що перевищує встановлений кордон.
*Законопроект №10382 від 9.02.2024 року
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.