Вівторок, 18 Червня, 2024
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на вівторок, 23 січня: варто бути готовим до геомагнітних хвилювань

Магнітні бурі на вівторок, 23 січня: варто бути готовим до геомагнітних хвилювань

Этот материал также доступен на русском языке
Земля перебуває під впливом сильної магнітної бурі. Хвилювання загалом охоплять близько трьох днів

Починаючи з 22 січня, погіршення самопочуття у метеозалежних людей спостерігатиметься через високу активність Сонця. Прогнозується, що сонячна активність становитиме 5 балів – це показник, який перевищує середню потужність. Потім активність піде на спад. Він припаде на 24 січня.

Магнітні бурі на вівторок, 23 січня

У вівторок, 23 січня, очікується магнітна буря. Магнітосфера Землі перебуває у збудженому стані.

Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці сталося 9 спалахів класу С, максимальним з яких був спалах С6. Такі спалахи практично не впливають на Землю.

Очікується, що у вівторок, 23 січня, геомагнітне поле перебуватиме на сильному штормовому рівні. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою з імовірністю спалахів класу М і невеликою ймовірністю спалахів класу Х.

Сонячна активність на 23 січня:

  • Імовірність малого геомагнітного шторму – 35%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 15%.
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 50%.
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 10%.
  • Кількість сонячних плям – 64.

Фахівці сайту Метеоагент також відзначають неспокійний стан магнітосфери Землі – K-INDEX 6.Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.Нагадаємо, що слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність, хочеться сонця та вітаміну Д.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні