Звичайно, це може бути будь-яке магазинне підживлення для томатів, а можна використовувати відходи, які завжди є в господарстві і за зиму їх можна назбирати для кількох десятків кущиків помідорів.
Раніше ми розповідали, чи потрібно пасинкувати томати.
Перше добриво – це шкірка від бананів. Квітникарі її часто застосовують для підживлення кімнатних рослин, але, як виявилося, вона відмінно підходить і як підживлення для томатів.
Шкірку потрібно висушити та подрібнити. А при посадці в кожну лунку вносити жменю даного добрива. Ефект вас точно потішить. Добриво для томатів номер два – це кісткове борошно. Його, звісно, доведеться купити. У лунку додають по три ложки цього засобу. Використовувати при посадці можна рибні відходи. Це добрива номер три.
Деякі дачники роблять хитріше, вони купують найдешевшу рибу на ринку (це може бути тюлька, яку продають для тварин). На дно лунки опускають рибу чи відходи, зверху трохи присипають землею і потім висаджують томати.
Ці добрива допомагають розсаді томатів швидко піти в ріст, дають хороший старт для плодоношення. Звичайно, використовувати таке добриво можна, якщо ви вирощуєте кілька десятків кущів, але якщо під помідори у вас відведені великі ділянки або поля, тоді краще купувати готові добрива.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…