Так, дійсно, при зберіганні цибулі важливо враховувати те, що скоростиглі сорти (ранні) довго не лежать, зазвичай на зиму закладають пізні та середньо-пізні сорти цибулі. Але навіть пізні сорти можуть гнити та покриватися чорною пліснявою. А все тому, що порушено правила зберігання.
Раніше ми розповідали, чому цибуля дає стрілки.
Отже, досвідчені овочівники розкрили секрети правильного зберігання цибулі, якщо їм слідувати, то в магазин і на ринки за цибулею ви точно не ходитимете до весни, а може і до літа, якщо вистачить зібраного врожаю.
Що стосується місця зберігання, воно повинно бути прохолодним, сухим, темним і добре провітрюватися. Найкраща температура, на думку експертів, для зберігання цибулі – 7-13°C, вологість – 60-70%.
Але важливо врахувати, що ще зберігається поряд із цибулею. Запам’ятайте, що картопля та інші коренеплоди виділяють вологу, через що цибулини можуть підгнивати, тому за ними потрібно наглядати. Але краще, звісно, зберігати окремо.
За температурним режимом підходить закритий балкон, підвал, погріб або гараж, горище будинку.
Якщо ви зберігаєте цибулю в будинку чи квартирі, то довго вона не пролежить, тому що складно підтримувати потрібну температуру повітря та вологість.
У багатьох українців підвіконня прикрашають фіалки, але не всі квітникарі можуть похвалитися яскравим та пишним…
У понеділок, 25 листопада, під впливом антициклону на всій території країни опадів не очікується. Вночі…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Цей тиждень обіцяє бути насиченим: Марс та Плутон формують опозицію, додаючи динаміки у розвиток світових…
Коли закінчиться війна в Україні – військовий експерт зробив несподіваний прогноз
Різдвяний піст потрібен нам для того, щоб приготувати свою душу до зустрічі великого свята –…