Середа, 6 Грудня, 2023
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на середу, 15 листопада

Магнітні бурі на середу, 15 листопада

Этот материал также доступен на русском языке
Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У середу, 15 листопада, суттєвих магнітних бур не очікується.

Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці відбулося вісім спалахів класу С, максимальним з яких був спалах класу С2,87. Такі спалахи мало впливають на Землю.

Очікується, що у середу геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із невеликою ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 15 листопада:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 5%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 20%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 1%
  • Кількість сонячних плям – 24.

Фахівці сайту Метеоагент відзначають збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 4, який може призвести до сонячної бурі рівня G-3 (див. графік).

Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму і рівень можливого впливу на ваш організм.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на листопад 2023 року. Однак слід пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні