Понеділок, 25 Вересня, 2023
ГоловнаНовиниУ Кабміні зробили заяву про тарифи на тепло, газ та гарячу воду...

У Кабміні зробили заяву про тарифи на тепло, газ та гарячу воду в опалювальний сезон

Этот материал также доступен на русском языке
З 1 червня в Україні подорожчала вартість електроенергії і українці, які опалюються за допомогою електрики, бояться зимових платіжок за світло. Але що готує уряд громадянам країни з централізованим опаленням та індивідуальним газовим?

Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду, що в Україні ціна на газ, тепло, гарячу воду до кінця опалювального сезону залишиться без змін.

«Ціна на газ, тепло, гарячу воду залишиться без змін до кінця опалювального сезону. Ми продовжили дію ПСО на ринку природного газу, за яким постачальники тепла отримають від Нафтогазу обсяги блакитного палива за фіксованою ціною — 7,4 грн/м3. Це пільгова ціна, яка дозволить не підвищувати тарифи»,— сказав Шмигаль.

Також Шмигаль відповів, що триває укладання договорів між Нафтогазом та підприємствами теплокомуненерго. Близько 600 виробників тепла вже подали заявки, з більшості основних підприємств договори поставки підписані.

В цілому уряд України та держави-союзники направили на відновлення і захист енергетики $2,3 млрд, підкреслив Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що більшість (близько 98%) українських побутових споживачів газу наразі є клієнтами Газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Це 12,4 млн українських домогосподарств, які купують паливо за гарантованою ціною 7,96 грн за кубометр.

Раніше ми розповідали, що тарифи на електроенергію діють до кінця 2023 року – що буде далі.

Нове на сайті