Якщо ви побачили червоні цятки на жовтку – не панікуйте. Коли формується яйце, воно оточується жовтковим мішком, який наскрізь пронизаний кровоносними судинами. При дозріванні відбувається звільнення жовтка від цього мішка, внаслідок чого останній розривається та ушкоджує кровоносні жилки. Через це частина крові із судин потрапляє у жовток.
Також це може бути пов’язане з певною генетичною схильністю, а також віком птиці. Що старша курка, то частіше в яйці з’являються вкраплення.
Також часто можна почути думку, що у коричневих яйцях червоні вкраплення з’являються частіше. За оцінками експертів, близько 15% яєць мають усередині червоні плями. Це змушує думати, що курки, що несуть коричневі яйця, більш «уразливі». Але все дуже прозаїчно. Перед продажем всі яйця на фабриках просвічують та відбраковують ті, що мають плями чи інші дефекти. Біла шкаралупа краще просвічується, аніж коричнева, тому часто червоні плями залишаються непоміченими.
Це просто недолік, який аж ніяк не впливає на організм людини. Такі яйця можна спокійно вживати, звичайно, краще після термічної обробки. Якщо ви любите їсти яйця свіжими, то вибирайте без вкраплень крові.
Раніше ми розповідали, для чого досвідчені господині трясуть яйця перед варінням.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…