Середа, 4 Жовтня, 2023
ГоловнаДомашня енциклопедіяМісячний календар стрижок на вересень: коли йти до перукарні

Місячний календар стрижок на вересень: коли йти до перукарні

Этот материал также доступен на русском языке
Спутник нашей Земли управляет приливами и отливами, влияет на урожайность. Разумеется, и на человека и его организм Луна оказывает не менее сильное влияние. Поэтому стрижка или окрашивание волос по ночному светилу - это мудрое решение.

Сприятливі дні

4, 6, 7, 11, 12, 13, 18, 22 вересня – сприятливі дні для фарбування волосся та його оздоровлення. Відмінний результат дадуть маски для росту, які можна робити у домашніх умовах.

5, 8, 14, 16, 19, 20, 26 вересня – добрий час для стрижки та зміни іміджу в цілому. Волосся стане сильнішим і менше випадатиме.

21, 23, 24, 25, 27, 28 вересня – найкращий час для стрижки. Можете сміливо експериментувати з різними зачісками. Фарбування теж принесе бажаний результат.

Несприятливі дні

1, 2, 3, 9, 10, 15, 30 вересня – не рекомендується стригти волосся у ці дні. Це може вплинути на вашу енергетику і негативно позначитися на здоров’ї. Не слід у цей день змінювати колір волосся.

17, 29 вересня – утримайтеся від походу до перукарні. Стрижка напевно вам не сподобається, та й волосся зростатиме повільніше. Але якщо є бажання пофарбуватися – не бійтеся: новий колір вам личитиме.

Супутник нашої Землі керує припливами та відливами, впливає на врожайність. Зрозуміло, і на людину та її організм Місяць має не менш сильний вплив. Тому стрижка або фарбування волосся за нічним світилом – це мудре рішення.

Нове на сайті