Понеділок, 2 Жовтня, 2023
ГоловнаНовиниВід яких зачісок потрібно відмовитися після 40 років: вони старять і підкреслюють...

Від яких зачісок потрібно відмовитися після 40 років: вони старять і підкреслюють усі недоліки

Этот материал также доступен на русском языке
Зачіска - це не тільки доповнення до нашого образу, стилю, але і можливість виглядати красивіше, молодше, доглянутіше.

Стилісти підказали, які зачіски та стрижки небажано робити, якщо виповнилося 40 років, щоб не додати собі зайвого віку.

Розпущене довге тонке волосся. Якщо ви є володаркою довгого прямого і тонкого волосся, то майте на увазі, що така зачіска підкреслює усі вікові зміни. Адже не дарма кажуть, чим старша жінка – тим коротшим має бути волосся. Але це зовсім не означає, що потрібно робити екстремально короткі стрижки, все має бути у міру.

Гладко зачесане волосся в хвості або пучку теж не робить молодшою. Якщо вам подобаються такі зачіски, то постарайтеся трохи скуйовдити пасма, випустити кілька пасм біля обличчя, надавши зачісці трохи недбалого вигляду.

Стилісти не радять фарбувати волосся в чисто чорний колір. Просто з віком наше волосся часто втрачає свою густоту, а чорний колір дуже помітний на білій шкірі. Також темні відтінки підкреслюють зморшки та синці під очима. Якщо ви любите темні кольори, то постарайтеся фарбувати волосся на 2-3 тони світліше від натурального. Також чорні пасма можна розбавити світлими пасмами.

Стилісти радять уникати не тільки чорного волосся, але і занадто світлого.

Якщо у вас світла шкіра, то волосся має бути трохи темнішим, щоб не зливатися зі шкірою, в такому випадку обличчя здаватиметься сірим і втомленим. Ідеальне фарбування для світлошкірих жінок – у медових, пісочних та вершкових тонах.

Псують зовнішній вигляд і сухі кінчики. Їх потрібно обрізати хоча б раз на 2 місяці. Робіть живильні маски та використовуйте шампуні з натуральним складом.

Нове на сайті