15 травня. Сприятливий день. Вдалою буде висадка розсади огірків, помідорів перцю та всіх видів капусти. Посів у відкритий ґрунт кабачків, гарбуза, селери, картоплі. Можна поливати та підгодовувати рослини, але дуже помірковано. У саду можна садити смородину, малину, ожину та аґрус.
16-18 травня. Не надто врожайні дні. Але вирізкою сухих та хворих гілок, а також обробкою рослин проти хвороб та шкідників можна зайнятися.
19 травня. Молодий місяць. Не дуже сприятливий день. Бажано відкласти роботи в саду та на городі на більш вдалий за місячним календарем час. Єдине, що можна зробити, — розпушити ґрунт, перекопати грядки, прополоти бур’яни та підрізати на рослинах сухі гілки.
20-21 травня. Сприятливий день. Можна зайнятися посадкою овочів з довгим стеблом – дині, кавунів, гарбуза, гороху, квасолі, полуниці. Загалом – дуже врожайні дні для посіву будь-яких культур, а також будь-яких дерев та квітів. Можна обрізати гілки, пасинкувати та щепити рослини, білити дерева. А ось пересаджувати цибулинні рослини не рекомендується.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, чим підгодувати картоплю під час цвітіння, щоб отримати великі бульби.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…