Неділя, 21 Липня, 2024
ГоловнаКомуналкаУкраїнців готують до підвищення ще одного комунального тарифу: суми у платіжках зміняться...

Українців готують до підвищення ще одного комунального тарифу: суми у платіжках зміняться з 1 квітня

Этот материал также доступен на русском языке
Після розмов про підвищення тарифів на електроенергію після закінчення опалювального сезону черга дійшла до тарифів на воду.

Так, Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) планує включити до порядку денного засідання у формі відкритого слухання питання щодо підвищення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. І станеться це вже у березні, тобто цього місяця.

Про це повідомляється на сайті НКРЕКП.

Комісія опрацьовує можливість встановлення зазначених тарифів двома етапами: з 1 квітня та з 1 липня, з урахуванням зазначених в обґрунтувальних матеріалах підходів.

Зокрема, проекти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення були ретельно перевірені, їх зміна відповідає вимогам чинного законодавства витрати у структурі тарифів”, – йдеться у повідомленні.

Слід нагадати, що 27 грудня 2022 року НКРЕКУ затвердила підвищення тарифів на водопостачання на 10-30% залежно від регіону на наступні півроку.

Але вже 30 грудня 2022 року регулятор скасував рішення щодо підвищення тарифів на водопостачання з 1 січня, а проект постанови направили на доопрацювання.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, скільки доведеться платити за електроенергію після закінчення опалювального сезону.

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні