Вівторок, 21 Березня, 2023
ГоловнаДозвілля"Коханню всі віки покірні": у Дніпрі влаштовують швидкі побачення для учасників Університету...

“Коханню всі віки покірні”: у Дніпрі влаштовують швидкі побачення для учасників Університету третього віку

Этот материал также доступен на русском языке
У багатьох містах України діють Університети третього віку. Для учасників Університету в Дніпрі організували нове цікаве дозвілля — швидкі побачення.

Про це повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

«Людям у такому віці дуже важливе спілкування, і саме такі заходи дозволяють не лише знайти собі друга, але й, можливо, пару», — наголосив посадовець.

Як зазначають у самому університеті, на думку психологів враження від нового знайомства формується саме в перші хвилини зустрічі, тож швидкі побачення — одна з найуспішніших практик знайомств.

Під час організованої зустрічі жінки займають місця за столиками, а потім до них підсідають чоловіки й пара має рівно 7 хв, щоб поспілкуватися. Після того, як час спливе, лунає сигнал від ведучої, і в учасників є 2 хв для того, аби зробити помітки щодо кандидатів в анкеті симпатій. Після цього чоловіки пересідають за інші столики. Загалом за один вечір кожному учаснику влаштовують до 10 швидких побачень.

Для участі в проєкті необхідно заповнити анкету.

Отримати додаткову інформацію можна за номерами: 093-134-46-69, 068-753-71-71, 093-264-50-34, 099-607-56-97 (вайбер).

Загалом же до Університету третього віку можуть долучитися жінки віком від 55 років та чоловіки віком від 60 років.

Джерело

Нове на сайті