Субота, 10 Червня, 2023
ГоловнаНовиниСубсидію не варто чекати: у Пенсійному фонді назвали ще одну категорію, кому...

Субсидію не варто чекати: у Пенсійному фонді назвали ще одну категорію, кому пільгу скасують

Этот материал также доступен на русском языке
Житлова субсидія – це чудова підмога не лише для пенсіонерів, які отримують мінімальні пенсії, а й для працюючих українців, прибутки яких через війну катастрофічно знизилися. У Пенсійному фонді пояснили, кому не варто сподіватися на допомогу на оплату комуналки.

У Пенсійний фонд звернулася з питанням українка: “Мій чоловік має заборгованість із виплати аліментів своїй першій сім’ї, і тому нам відмовляють у призначенні субсидії. Чи правильно це?”

У ПФУ відповіли, що якщо у складі домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість у виконавчих провадженнях про стягнення аліментів понад три місяці, то житлова субсидія (у тому числі на наступний період) домогосподарству не призначається.

У той же час, житлова субсидія може бути призначена, якщо заборгованість погашається частинами (за рішенням суду), або коли боржник за рішенням суду вважається безвісно відсутнім або має правовий статус особи, яка зникла безвісти.

Крім того, на субсидію можуть розраховувати боржники зі сплати аліментів, які є алко- або наркозалежними (це підтверджено медичною довідкою), а також особи, до яких застосовуються заходи забезпечення кримінального провадження у вигляді усунення від роботи (посади) або домашнього арешту або утримання під вартою.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, хто  з пенсіонерів має право на 100% знижку на оплату комуналки.

Нове на сайті