У прес-службі Міністерства охорони здоров’я України розповіли про алгоритм дій.
«Для встановлення інвалідності необхідно пройти медико-соціальну експертизу (МСЕК) та мати документи, що підтверджують стійке порушення функцій організму, зумовлене захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження нормальної життєдіяльності”, – зазначають у МОЗ.
Які документи необхідні:
На період дії воєнного стану українці можуть звертатися до МСЕК незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування. Також комісія може приймати рішення щодо встановлення інвалідності заочно. «Термін проходження повторного огляду для осіб з інвалідністю, у тому числі дітей, який припав на час дії військового стану, у разі неможливості направлення на перегляд, триває на термін дії військового стану та не пізніше 6 місяців від його припинення», – йдеться у повідомленні .
Нагадаємо, раніше ми розповідали, коли період догляду за особою з інвалідністю не зараховується до страхового стажу.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…