28-29 листопада. Сприятливі дні. Можна зайнятися перекопуванням та розпушуванням ґрунту, внесенням до нього добрив, підгортанням тепличних овочів. Рекомендується проріджування сходів та боротьба з бур’янами. Укриття квітів та молодих рослин на зиму. Побілка дерев та очищення старої кори, видалення хворих гілок. Не рекомендуються посіви та пересадки будь-яких овочів, а також посіви квітів у горщиках.
30 листопада. Сприятливий день. Вдалий день для посіву та посадок будь-яких овочів та зелені. Мінеральні та органічні підживлення. Полив дуже помірний. Посадки багаторічних квітів та вічнозелених чагарників, а також ожини та смородини. Не рекомендується обрізати рослини, обробляти хвороби, шкідників.
1-4 грудня – Місяць, що росте. У ці дні можна зайнятися посівом овочів та зелені у теплиці або на підвіконні. Можна нарізати живці для щеплень. Вдалими будуть і агроприйоми із захисту рослин від шкідників та морозів.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, чому жовтіє озимий часник.
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…