За нагадуванням Міністерства охорони здоров’я, все компенсує держава.
Як розповіла заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак, військові та цивільні мають пройти спеціалізовані медичні огляди, де фахівці визначають, чи є потреба в амбулаторному або спеціалізованому лікуванні, або ж є потреба продовжити лікування за межами України, в європейських клініках.
«Усі медичні огляди, лікування та подальша реабілітація звільнених із полону пацієнтів є безоплатними і забезпечуються коштом державного бюджету у визначених медичних закладах», – наголосила Микичак.
Українці, які цього потребують, можуть скористатися механізмом медичної евакуації й отримати спеціалізоване лікування в європейських клініках. Лише протягом минулого тижня на спеціалізоване лікування направили 45 українських пацієнтів.
Наразі українців на лікування приймають 18 країн-партнерів: Німеччина, Франції, Ірландія, Італія, Данія, Швеція, Румунія, Люксембург, Бельгія, Іспанія, Португалія, Нідерланди, Австрія, Норвегія, Литва, Фінляндія, Польща, Чехія та Норвегія.
Допомогу за кордоном можуть отримати як військові, так і цивільні з комбінованими важкими мінно-вибуховими травмами, опіками, онкохворі пацієнти та пацієнти із захворюваннями, які потребують спеціалізованого лікування.
Як подати заявку на лікування за кордоном, можна дізнатися за посиланням.
Якість прання залежить від забрудненості білизни, і від прального засобу. Скільки порошку треба, щоб ваша…
Виразкова хвороба відрізняється періодами весняного та осіннього загострення. Тому саме зараз слід докладніше поговорити про…
Ми робимо запаси влітку та восени, і всю довгу зиму вони вносять корисну та смачну…
Законодавство та порядок регулювання дії законів постійно проходять трансформації: запроваджуються зміни, удосконалення. Як устежити за…
Яйця – популярний та улюблений багатьма продукт харчування. Але іноді можуть потрапити яйця із секретом.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…