Про те, хто може потрапити до зони ризику, розповіла глава Міністерства соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі “Українського радіо“.
За словами міністерки, на субсидії для українців на цей рік виділено 37,9 мільярда гривень, яких має вистачити для надання підтримки населенню в опалювальному сезоні 2022-2023 років.
Втім, отримавши житлову субсидію, українці можуть легко її позбутися. Оксана Жолнович пояснила, у яких випадках допомогу можуть скасувати.
Так, насамперед залишитись без субсидії можна, якщо не оплачувати комунальні послуги вчасно. Однак допомогу можуть і не відбирати, якщо людина надасть документ про затримку зарплати чи пенсії. Також можна оскаржити заборгованість у судовому порядку. У разі заборгованості повернути субсидію можна сплативши борг за комуналку або реструктуризувати його. Також причиною позбавлення субсидії може стати зміна місця проживання або поява інших обставин, наприклад, смерть одержувача допомоги. Забрати субсидію можуть також, якщо одержувач допомоги вказав неправильну інформацію про доходи.
Піжама – домашній одяг для сну та відпочинку, який характеризується комфортом носіння та м'якістю тканини.…
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.