Саме 19 вересня 1982 року професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вперше запропонував використовувати три символи, що йдуть поспіль – двокрапка, дефіс і дужку, що закриває, для позначення «усміхненого обличчя» в тексті, який набирається на комп’ютері. Це було серйозне поповнення електронного лексикону.
За 40 років свого існування «смайлик» став незмінним атрибутом електронного спілкування, і багато хто вже не може уявити, як можна було б без нього обходитися. І, звичайно, за цей час з’явилося безліч «смайликів», що несуть різне смислове та емоційне забарвлення.
Зараз «смайлик» замінює те, чого не дістає у спілкуванні через чат або електронну пошту – інтонацію голосу та міміку. «Смайли» допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, і взагалі вони просто забавні і викликають тільки позитивні емоції.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, які свята і події відбулися 12 вересня.
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…