Понеділок, 3 Жовтня, 2022
ГоловнаНовиниЧергова петиція до президента про дозвіл морякам виїзду за кордон набрала необхідні...

Чергова петиція до президента про дозвіл морякам виїзду за кордон набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів

Этот материал также доступен на русском языке
Електронна петиція до Президента Володимира Зеленського про дозвіл морякам виїзду за кордон набрала необхідних для розгляду 25 тисяч голосів.

Про це свідчать дані на сайті Президента.

Відповідну петицію було зареєстровано 18 травня і станом на 12 серпня вона набрала 25 149 голосів. Її ініціатор – Юлія Кравченко.

“З метою забезпечення захисту національних інтересів України як морської держави та здійснення заходів, що сприяють захисту інтересів українських моряків на світовому ринку праці, ТОВ “СКАЙМАР” просить надати морякам, які є громадянами України, особливий статус та надати дозвіл на перетин державного кордону України (виїзд з України) у період проведення спільної мобілізації”, – йдеться у петиції.

Як раніше неодноразово повідомлялося, чоловікам – громадянам України віком від 18 до 60 років заборонено виїзд за кордон під час воєнного стану.

У серпні вже третя петиція до Зеленського щодо зняття заборони на виїзд чоловіків за кордон призовного віку набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

22 травня Верховна Рада продовжила загальну мобілізацію та військовий стан 90 діб до 23 серпня і на найближчому пленарному засіданні планує знову продовжити термін дії військового стану та загальної мобілізації.

Ми також розповідали, у яких випадках за загальної мобілізації українці можуть відмовитися від повістки.

Нове на сайті