Про це розповів керівник служби продажу казначейських продуктів АТ “Банк Авангард” Юрій Крохмаль, повідомляє РБК-Україна.
До негативних факторів, за словами експерта, належать:
На цьому фоні ситуація в США виглядає значно краще, зазначив Крохмаль.
Крім того, суттєво відрізняються поточні підходи до монетарної політики європейського та американського центробанку. на рівні мінус 0,5% для того, щоби не уповільнювати відновлення європейської економіки”, – пояснив експерт.
За словами Крохмаля, така конфігурація факторів робить долар США привабливішим за євро для інвесторів, через що і спостерігається зміцнення американської валюти.
“Щойно ми побачимо паритет у співвідношенні євро до долара, то відповідно маємо зрівнятися курси цих валют до гривні. Але чи протримається такий тренд, залежить від подальшого розвитку ситуації та подальших рішень ЄЦБ та ФРС. Падіння курсу євро вплине на наших експортерів на певний негативний вплив”. , які мають контракти в євро, через те, що їх експортний виторг у доларовому еквіваленті буде меншим”, – резюмував Крохмаль.
Нагадаємо, курс євро 12 липня впав до 1,0006 долара, найнижчого рівня з грудня 2002 року.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…