Про це повідомляє Держпродспоживслужба.
Спека та підвищена вологість повітря формують сприятливі умови для розвитку фітофагу шкідливості та призводить до масового розмноження шкідника у посадках овочевих культур.
Виявити білокрилку досить просто – вона дрібна, біла, найчастіше з жовтуватим відтінком, схожа на моль. Крім того, що комахи ушкоджують листя рослин, білокрилка – переносник багатьох вірусних інфекцій, причому як імаго, так і личинками.
Серед хвороб, які розповсюджує фітофаг – хлорози, мозаїка.
Ще одна шкода від фітофага – на їх цукристих виділеннях поселяються сажкові гриби, що негативно впливають на якість та кількість врожаю.
Для регулювання чисельності білокрилки на овочевих культурах велике значення мають систематичні спостереження, виявлення та ліквідація первинних вогнищ шкідника. При масовому розмноженні білокрилки слід проводити біологічні чи хімічні заходи. Ефективними є композиції інсектицидів з обов’язковим додаванням прилипача. На невеликих площах на овочевих культурах можливе застосування жовтих клейових пасток. Кількість обробок залежить від чисельності фітофагу та ефективності препарату. Інтервал між обробками не повинен перевищувати 10 днів. Для отримання бажаної ефективності препарату слід забезпечити максимальне влучення робочого розчину на нижню частину листа.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як позбутися білокрилки за допомогою скипидару.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…