Середа, 6 Липня, 2022
ГоловнаНовиниВ Україні підвищуються тарифи на проїзд у громадському транспорті: скільки платитимемо

В Україні підвищуються тарифи на проїзд у громадському транспорті: скільки платитимемо

Этот материал также доступен на русском языке
Через дефіцит палива, який виник унаслідок обстрілу російськими окупантами паливної інфраструктури України, у багатьох містах дорожчає проїзд у громадському транспорті.

Про це йдеться у матеріалі 24 канали.

У Львові вартість проїзду у громадському автотранспорті зросла з 10 до 15 гривень із 2 червня. У трамваях та тролейбусах проїзд не змінився.

В Івано-Франківську проїзд подорожчає з 16 червня та становитиме 10 гривень при оплаті готівкою. Під час онлайн оплати платити за проїзд потрібно буде 8 гривень, а при оплаті карткою “Галка” – 6 гривень.

У Луцьку також попередили жителів міста про майбутнє подорожчання, зазначивши, що підвищення тарифів провокує зростання цін на пальне, запчастини, а також зростання мінімалки. Передбачається, що проїзд подорожчає до 16 гривень, але у міськраді вважають, що тарифи на проїзд у громадському транспорті будуть у межах 12-15 гривень, але точне рішення буде ухвалено вже 15 червня.

У Дніпрі вже близько місяця обговорюють хворобливе для пасажирів питання можливого подорожчання проїзду у міських автобусах. Наразі проїзд у громадському транспорті коштує 10 гривень за поїздку, проте транспортники хочуть підвищити тариф до 20 гривень.

Водночас у Тернополі поки що вирішили утриматися від такого кроку. Скоротити витрати на перевезення пасажирів тут планують шляхом зменшення кількості транспорту, що курсується, на 20-25%.

Торкнеться підвищення тарифів на проїзд і Запоріжжя. Так, вартість проїзду підвищиться до 12 та 13 гривень. У цю ціну було закладено подорожчання палива на 110%, зростання заробітної плати на 25% та зростання витратних матеріалів на 10%.

Обговорюється підвищення тарифів на проїзд і в Одесі. Як повідомили у прес-службі одеської мерії, наразі ведуться розрахунки з обґрунтування вартості проїзду з урахуванням підвищення витрат на пально-мастильні матеріали. За попередніми даними, одна поїздка коштуватиме 15 гривень.

Нове на сайті