Середа, 6 Липня, 2022
ГоловнаНовиниУ Кабміні змінили порядок виплати пенсій у районах проведення бойових дій

У Кабміні змінили порядок виплати пенсій у районах проведення бойових дій

Этот материал также доступен на русском языке
В Україні частини пенсіонерів можуть змінити порядок здійснення пенсійних виплат замість переказів через банки, їх доставлятимуть через поштові відділення.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, таке рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Такий порядок виплат може застосовуватися до пенсіонерів, які проживають у районах проведення бойових дій або у регіонах, що перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні.

«Предбачено, що у разі надходження до Мінсоцполітики та/або Пенсійного фонду інформації від НБУ про неможливість здійснювати уповноваженими банками виплату сум пенсій та грошової допомоги одержувачам на територіях територіальних громад, розташованих у районі проведення військових (бойових) дій або перебувають у тимчасовій окупації. (блокування), їх виплата у наступному виплатному періоді отримувачам буде здійснюватися через АТ «Укрпошта» за умови підтвердження технічної можливості здійснювати такі виплати та подання звіту про виплату пенсій на відповідних територіях за минулий виплатний період», – зазначив Мельничук.

Пенсію переведуть з банку на Укрпошту, якщо за поточними рахунками пенсіонерів протягом 60 днів, що передують даті повідомлення про неможливість здійснювати видачу коштів, не проводились видаткові операції, які з 24.02.2022 не зверталися до органів Пенсійного фонду чи органів соціального захисту населення щодо способу виплати їм пенсій та допомог.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як поновити пенсійне посвідчення.

Нове на сайті