Середа, 6 Липня, 2022
ГоловнаГрошіСоціальні виплати постраждалим від війни: у червні українці отримають по 2500 гривень

Соціальні виплати постраждалим від війни: у червні українці отримають по 2500 гривень

Этот материал также доступен на русском языке
Анонсовану раніше допомогу постраждалим від війни Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариства Червоного Хреста України виплачуватимуть у перших тижнях червня.

Про це повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

Хто може розраховувати на допомогу?

Сім’ї, які підпадають під два обов’язкові критерії:

  1. Мають офіційний статус малозабезпеченої сім’ї та зареєстровані у Міністерстві соціальної політики України.
  2. До 24 лютого 2022 року проживали в одній із наступних областей (незалежно від того, виїхала сім’я після цього чи ні):

– Донецька;

– Житомирська;

– Запорізька;

– Київська;

– Луганська;

– Миколаївська;

– Сумська;

– Харківська;

– Херсонська;

– Чернігівська.

Як зареєструватися для отримання допомоги?

Реєструватися для участі у програмі не потрібно. Кошти виділятимуться особам на основі інформації, що вже є у Міністерстві соціальної політики. Ні Мінсоцполітики, ні Червоний Хрест не реєструватимуть одержувачів онлайн або будь-яким іншим способом у рамках цієї програми, тому слід остерігатися шахраїв.

Виплата становитиме 2500 грн на особу на місяць протягом 3 місяців. Кошти будуть перераховані на банківські рахунки осіб, інформація про які зареєстрована у Мінсоцполітиці. Кошти також можна отримати готівкою у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Як дізнатися, чи потрапила сім’я до програми?

Одержувачі допомоги, чий номер телефону є доступним, будуть проінформовані про включення до програми через SMS-повідомлення від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Після цього буде повідомлення від ПриватБанку про переказ коштів. З питань, пов’язаних із виплатами, можна звертатися до контактного центру МКЧХ за номером: 0800300155.

Нове на сайті