«Чутки, що, мовляв, держава компенсує підприємствам сфери обслуговування будинків та комунікацій їхні витрати, – не підтверджено», – розповів президент Асоціації інноваційного розвитку домогосподарств Станіслав Драганов. – Це означає, що вони так і продовжують працювати на підставі оплати споживачів».
За рахунок платежів населення комунальники одержують зарплати, необхідні ресурси для аварійних робіт, зокрема – ліквідацію наслідків обстрілів. Тому і під час війни за спожиті послуги, по можливості, потрібно платити.
«Оплачувати комуналку треба, навіть якщо ви залишили свій будинок , – переконаний експерт. – Оплата послуг з утримання будинку та прибудинкової території допомагає підтримувати будівлі у доглянутому стані, вивозити сміття і прибирати територію».
Під час війни паперові платіжки за комуналку досить часто не приходять. Можна, звичайно, заплатити через інтернет. Але далеко не всі люди похилого віку вміють ним користуватися. В цьому випадку рекомендується оплачувати місячний рахунок по останній платіжці: «Переплата – не проблема: все фіксується на вашому рахунку», – запевняє експерт.
Водночас, на час війни уряд запровадив деякі послаблення щодо оплати комунальних послуг. Своєю постановою Кабінет Міністрів заборонив:
Така заборона діятиме до припинення або скасування воєнного стану в Україні.
Ситуація на фронті залишається складною. Усього минулої доби зафіксовано 227 бойових зіткнень.
Листопад – місяць айви. Крім варення чи компоту можна приготувати чимало оригінальних страв з айви.…
Напередодні зими через можливі відключення світла влада вирішила підтримати тих, хто самостійно подбав про обігрів…
Щороку нам обіцяють ухвалити нову пенсійну реформу. Мовляв, система стане справедливішою, а виплати зростуть ледь…
24 листопада відзначають Міжнародний день еволюції. Православні християни 24 листопада за новим церковним календарем (7…
Булочки – це улюблене доповнення до чаю. Пропонуємо рецепт повітряного тіста, яке у вас точно…