Потрібно насамперед знати терміни зберігання хліба, щоб вам не було несподіванкою, що продукт почав псуватися.
Так, хліб у целофановій упаковці зберігається приблизно 3 доби. Якщо у складі хліба заварка чи закваска, то до 7 діб. Проте все залежить ще від сорту хліба.
Цвіль на хлібі з’являється у сприятливих для неї умовах: при вологості понад 75% та температурі від +20 до +30 градусів. Саме тому якщо влітку купити хліб і зберігати його на теплій кухні, то вже на другий день він може почати покриватися цвіллю.
Причиною активності колонії грибків є певні складові у складі хліба. І це не означає, що кольорова пліснява – це хімія. Залишки їжі на хлібі або вміст у ньому фруктових добавок може бути причиною появи цвілі.
Щоб зберегти хліб якомога довше свіжим, потрібно зберігати його відповідно до умов на етикетці. Влітку зберігайте хліб у холодильнику, навіть можна його заморожувати, тоді зростання цвілі сповільниться.
Не залишайте хліб в упаковці під сонячним промінням, так як волога не випаровується і створюються дуже сприятливі умови для розвитку цвілі.
Не слід зберігати білий та чорний хліб разом. А ще слід покласти в хлібницю жменю солі або шматочок картоплі, щоб уникнути появи цвілі.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…