Вівторок, 24 Травня, 2022
ГоловнаНовиниМарина Лазебна повідомила, що деяким українцям пенсії виплачуватимуть по-новому

Марина Лазебна повідомила, що деяким українцям пенсії виплачуватимуть по-новому

Этот материал также доступен на русском языке
Деякі пенсіонери не змогли евакуюватися з населених пунктів, які потрапили до окупації чи тимчасового оточення, і, відповідно, не можуть отримати пенсію.

Через це пенсії в Україні виплачуватимуться деяким людям по-новому. Йдеться насамперед про тих пенсіонерів, які перебувають на окупованих територіях.

За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, пенсію для таких людей зараховуватимуть на рахунки після подання Укрпоштою за погодженням з військово-цивільними адміністраціями до Пенсійного фонду інформації про відсутність технічної можливості здійснювати виплату та доставку пенсій на певних територіях.

Гроші людина зможе отримати у будь-якому відділенні Ощадбанку на безпечній території. Для цього потрібно буде надати паспорт та довідку з номером податкового коду, підписавши договір банківського рахунку.

Якщо пенсіонер не зніме свої гроші в Ощадбанку, вся сума пенсії збережеться і як тільки з’явиться можливість, Укрпошта доставить за місцем проживання як неотриману суму пенсії, так і виплати за поточний період.

Якщо пенсіонер переселився на безпечну територію, то за його зверненням до Пенсійного фонду пенсія може виплачуватись Укрпоштою на нову адресу, через Ощадбанк, або інший обраний уповноважений банк.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський підписав закон про щорічну індексацію.

Нове на сайті