Четвер, 26 Травня, 2022
ГоловнаДачаМісячний календар дачника на тиждень з 25 квітня до 1 травня

Місячний календар дачника на тиждень з 25 квітня до 1 травня

Этот материал также доступен на русском языке
На цьому тижні можна сміливо займатися розпушуванням, підгортанням та прополюванням від бур'янів. Не варто забувати про полив, але він не повинен бути дуже рясним, щоб рослини не почали загнивати. Точніші підказки дасть Місячний календар дачника.

 

25 квітня. Цього дня бажано працювати з частиною рослин, яка знаходиться над землею. Рекомендується посадка та посів рослин, а також підживлення та внесення добрив. Можна зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб. У цей день не рекомендується пікірування та прищипування рослин.

26 квітня. Цей день сприятливий для робіт у саду на городі. Рекомендується посів, посадка та пересадка будь-яких рослин, особливо овочевих, гарбузових та пасльонових. Можна зайнятися висадкою розсади, посадкою картоплі та посівом квіткових рослин. Також рекомендуємо зайнятися обприскуванням від шкідників та хвороб, органічним підживленням. Не рекомендовано рясний полив рослин.

27 квітня. Це пасивний день. У саду можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням чагарників та дерев, благоустроєм саду. Також рекомендується боротьба зі шкідниками та хворобами. У цей день не рекомендується полив рослин.

28 квітня. Цей день сприятливий для роботи в саду та городі. Сьогодні можна зайнятися оранкою, розпушуванням, підгортанням, заміною ґрунту в горщиках. Також рекомендується посів та посадка рослин, у яких їстівною є підземна частина. Можна зайнятися обрізанням, щепленням та перещепленням.

29 квітня. Це дуже спокійний та гармонійний день. Рекомендується зайнятися посівом та посадкою, а також підживленням рослин. Також можна зайнятися добривом ґрунту та обробкою від шкідників та хвороб. Цього дня не рекомендується пиляти дерева, корчувати, а також копати та рвати квіти та рослини. Крім того, не рекомендується рясний полив.

30 квітня. Молодий місяць. Цей день вважається найважчим днем ​​місячного циклу. У саду можна зайнятися обрізанням дерев та чагарників з метою видалення пошкоджених, хворих та засохлих гілок. Також рекомендується зайнятися обприскуванням рослин від шкідників та бур’янів. У цей день не рекомендується займатися посадкою, щепленням, розпушуванням, копанням, а також працювати з корінням рослин.

1 травня. У цей день краще зайнятися підгортанням рослин, прополюванням, видаленням бур’янів. Можна проводити обрізку чагарників і плодових дерев, особливо, якщо йдеться про пошкоджені або посохлі гілки та пагони. А ось від посадки та щеплень краще відмовитися.

Нове на сайті