Середа, 25 Травня, 2022
ГоловнаНовиниЯєчна повня 16 квітня 2022: заборони, поради та ритуали

Яєчна повня 16 квітня 2022: заборони, поради та ритуали

Этот материал также доступен на русском языке
Що треба робити при повному місяці, а від чого краще утриматися – дізнайтесь у матеріалі.

Астрологи кажуть, що повня 16 квітня 2022 року – найпотужніша за всю весну. Саме в цей час можна рішуче змінити своє життя та виконати дієві ритуали на бажання. Дізнайтеся і ви, який місяць у квітні 2022 і що він обіцяє українцям.

Повня 16 квітня 2022 – у скільки і коли

Повний місяць зійде на небі о 21:58 за Києвом, перебуватиме у сузір’ї Терези. Такий знак символізує баланс та стриманість, уміння знаходити компроміси. Саме тому в цю дату важливо домовлятися з людьми чи вчитися це робити, а не обстоювати свою позицію за всяку ціну. Енергетика дня така, що всі емоції та бажання оголяться, тому вам необхідно вміти їх контролювати.

Що можна робити в повний місяць

16 квітня 2022 – вдалий день для допомоги нужденним. Ви можете провести час зі своєю сім’єю, погратись з дітьми або поспілкуватися зі старшими родичами.

Альтернативний варіант – зробити генеральне прибирання будинку, перебрати речі, зимовий одяг скласти у шафи. Також оптимально займатися садом, головне – нічого не висаджувати, тому що повня – це не вдалий день для роботи на городі.

Чого не можна робити на повний місяць

Крім порад про те, чим зайнятися в період повного місяця, не треба забувати, від чого варто утриматися:

  • звільнення та серйозні розмови з начальством;
  • сварки та плітки;
  • великі грошові витрати;
  • прийняття важливих доленосних рішень;
  • давати гроші у борг або просити їх;
  • робити операції;
  • переїдати чи вживати алкоголь.

Ваше головне завдання на період повні – провести добу в балансі та комфорті. Не будьте надто негативно налаштовані, але й не злітайте до стелі від радості – контролюйте свої думки та почуття.

Повня 16 квітня 2022 – ритуали

Існує два дієві ритуали, які можна виконати, щоб залучити удачу у своє життя.

Чудовий лист

Візьміть аркуш паперу та фломастер, ручку або олівець певного кольору. Якщо ваше бажання грошового характеру – писати потрібно зеленою пастою, любові та сім’ї – червоною, здоров’я та удачі – жовтою. Напишіть на листку заповітну мету, потім на повний місяць розмістіть папір так, щоб місяць висвітлював написане. Вранці згорніть лист вчетверо і сховайте в затишне місце до бажання.

Чарівна свічка

О 21:58 запаліть маленьку церковну свічку і дивіться на її полум’я, допоки свічка не згасне. Весь цей час візуалізуйте своє бажання. В кінці покладіть свічку в темне місце і чекайте – задумане скоро здійсниться.

Нове на сайті