За даними Державної податкової служби України, за несплату податків заробітчанину загрожує адміністративна відповідальність.
Щоб сплатити цей податок, потрібно за місцем свого проживання заповнити декларацію, до якої внести суму заробітку та суму податку. При цьому, якщо заробітчанин працював у країні, яка має з Україною спеціальну угоду про сплату податків, то в Україні повну суму податку йому платити не потрібно. Натомість потрібно буде сплатити лише різницю між сумами податків в Україні та тій країні.
Наприклад, якщо заробітчанин сплатив у країні, де він працював, 10% податку, то в Україні йому залишилося доплатити лише 9,5%. А от якщо він працював за кордоном неофіційно, то доведеться сплатити усі 19,5% від заробітку.
В 2021 році українці перевели до країни 15,03 млрд. доларів, що на 25,4% більше ніж за січень-грудень 2020 року (11,98 млрд доларів).
У грудні в Україну надійшло 1,343 млрд. доларів – на 12,6% більше, ніж за цей же період минулого року (1,193 млрд доларів). Більше переказів з-за кордону було лише у вересні – 1,349 млрд доларів.
Читайте також:
Джерело: segodnya.ua
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…