Понеділок, 24 Січня, 2022
ГоловнаГрошіНБУ: як працюватимуть банки на новорічні свята

НБУ: як працюватимуть банки на новорічні свята

Этот материал также доступен на русском языке
Національний банк оприлюднив графік роботи банків на новорічні свята.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Банкіри звертають увагу, що 30 грудня 2021 року система електронних платежів (СЕП) працює до 24:00, а 31 грудня 2021 року до 13:00 через СЕП здійснюються лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі від учасників СЕП до Національного банку та органи Державної казначейської служби.

З 1 по 3 січня 2022 року банківський день у СЕП розпочинається о 9:00 з датою банківського дня 4 січня 2022 року.

“У цей період Депозитарій Національного банку не працює, а банки самостійно приймають рішення щодо здійснення валютних операцій з купівлі та продажу безготівкової іноземної валюти на валютному ринку України з урахуванням роботи СЕП. Готівковий валютний ринок працює у звичайному режимі”, – повідомив НБУ.

У свою чергу, 4-6 січня банківська система України працює у звичайному режимі.

“З 1 по 3 та 7 по 9 січня 2022 року банки за необхідності можуть здійснювати касові операції. Водночас банки у цей період мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою грошима різних номіналів для обслуговування клієнтів”, – наголосив регулятор.

Таким чином, з 7 до 9 січня 2022 року міжбанківські перекази через СЕП здійснюються датою банківського дня 10 січня 2022 року.

Читайте також:

Нове на сайті