Понеділок, 24 Січня, 2022
ГоловнаНовиниНазвано ще одну категорію українців, яким з 1 січня 2022 року підвищать...

Названо ще одну категорію українців, яким з 1 січня 2022 року підвищать пенсійні виплати

Этот материал также доступен на русском языке
На підвищені виплати можуть претендувати недієздатні батько, мати, дружина (чоловік) загиблого захисника України.

З 1 січня 2022 року буде перераховано мінімальні пенсії сім’ям загиблих захисників України. Підвищені виплати отримають понад 2 тисячі осіб. Рішення про підвищення було прийнято ще в жовтні.

Перерахунок стосуватиметься осіб, які залишилися без годувальника у зв’язку із загибеллю військовослужбовця в зоні АТО/ООС. Такі українці отримають пенсію в розмірі 7800 грн, зараз така мінімальна виплата становить 6100 грн.

Хто зможе отримати підвищену пенсію?

На виплати мають право недієздатні батько, мати, дружина померлого.

– Адресна допомога до пенсії буде надаватися незалежно від того, чи отримують інші члени сім’ї такі виплати, – сказав прем’єр-міністр України.

Для того, щоб претендувати на пенсію за втратою годувальника, члени сім’ї загиблого військовослужбовця повинні надати документи з військової частини, військового комісаріату або іншого військового закладу про дату і причини смерті військовослужбовця. Крім того, потрібна довідка про склад сім’ї з підтвердженням сімейних відносин. Органам соціального захисту також знадобляться документальні докази того, що члени сім’ї загиблого військовослужбовця дійсно недієздатні і перебували на його утриманні.

Читайте також:

Джерело: segodnya.ua

Нове на сайті