Неділя, 23 Січня, 2022
ГоловнаНове в законодавствіУкраїнських уболівальників чекає сюрприз: у країні зменшаться ціни на квитки на спортивні...

Українських уболівальників чекає сюрприз: у країні зменшаться ціни на квитки на спортивні заходи

Этот материал также доступен на русском языке
Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки сфери спорту. Рішення підтримало 287 нардепів, передає УНН.

Так, законом тимчасово, до 1 січня 2024 року, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включається вартість квитків або абонементів, що надаються роботодавцем платнику податку безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) для перегляду всеукраїнських та міжнародних спортивних заходів, які проводяться в Україні, за умови що їх вартість сукупно (у розрахунку на рік) не перевищує двох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового року.

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включається дохід у вигляді допомоги, що виплачується за рахунок коштів державного бюджету в рамках програми “єПідтримка”.

Законом тимчасово, до 1 січня 2024 року, операції з постачання послуг із доступу на всеукраїнські та міжнародні спортивні заходи, що підтверджується наданням квитка (абонемента) на перегляд таких спортивних заходів, оподатковуються податком на додану вартість за ставкою у розмірі 7 %.

Відповідні зміни внесено до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України.

 

 

Нове на сайті