Вівторок, 25 Січня, 2022
ГоловнаДомашня енциклопедіяДе сховати новорічні подарунки, щоб онуки не знайшли їх завчасно?

Де сховати новорічні подарунки, щоб онуки не знайшли їх завчасно?

Этот материал также доступен на русском языке
Всім відомо, як важко іноді сховати подарунки, куплені для онуків або дітей. Якщо дитина поставила перед собою мету, вона неодмінно знайде те, що ви від неї сховали.

Сьогодні ми поговоримо про те, де можна сховати різдвяні та новорічні подарунки від допитливих членів сім’ї.

Де найчастіше діти шукають подарунки?

Діти починають шукати свої подарунки у спальні своїх батьків. Це місце тягне їх, як магніт. Не ховайте подарунок під ліжком – це найочевидніше місце.

Друге популярне місце, куди люблять зазирати діти, – шафа для одягу. Можна трохи обхитрити: покласти подарунок в щільний пакет, повісити його на вішак, зверху накинути одяг і сподіватися, що дитина не помітить.

 

Ховати подарунки на верхній полиці кухонного гарнітура, на шафі або зверху книжкової стійки – теж не найкраща ідея. Дитина розуміє, що подарунок будуть намагатися сховати десь вище, і якщо вона помітить щось підозріле, то може спробувати дістатися до нього. Побудувавши високу барикаду, дитина може впасти і поранити себе.

Найнадійніші місця для подарунків

Найважче знайти подарунок, який знаходиться на видному місці. Особливо, якщо покласти його в непомітну коробку. Коробки від кухонного комбайна, блендера або взуття не викликають підозр, адже вони можуть роками лежати на своєму місці і не викликати до себе інтересу.

 

Ви можете сховати подарунок у дитячій кімнаті. Це ризиковано, але неочікувано. Навряд чи діти будуть шукати подарунки під власним ліжком, особливо якщо там зберігаються сезонні речі або коробки з іграшками.

Можна заздалегідь, на очах у дитини, зібрати коробку з книгами, старими іграшками або одягом, поставити десь у кутку, а потім спокійно заховати там подарунок. Дитина буде знати, що в цій коробці немає нічого цікавого, адже вона бачила на власні очі, як в неї складали всілякі нудні речі.

Ось іще кілька надійних місць, які є на виду і годяться для того, щоб сховати подарунок від дитини:

  • в нижній частині кошика з брудною білизною
  • у валізі для подорожей
  • в головному уборі на верхній полиці шафи-купе
  • на балконі
  • в нижньому відділку холодильника разом з овочами (якщо дозволяють умови зберігання подарунка)
  • в комоді на полиці з нижньою білизною (для багатьох дітей це «заборонене» місце)

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в жодному разі не можна дарувати на Новий рік.

Андрій Горін

Джерело: odessa-life.od.ua

Нове на сайті