Неділя, 5 Грудня, 2021
ГоловнаГрошіШмигаль пояснив, чи зможуть пенсіонери отримати тисячу за вакцинацію

Шмигаль пояснив, чи зможуть пенсіонери отримати тисячу за вакцинацію

Этот материал также доступен на русском языке
Раніше Володимир Зеленський анонсував отримання 1000 грн усім, хто вакцинується. Але як отримати цю винагороду пенсіонерам, які проживають у сільській місцевості, де немає музеїв, кінотеатрів?

Не всі пенсіонери зможуть отримати 1000 грн за вакцинацію, оскільки ця програма розрахована в першу чергу для підтримки бізнесу за рахунок вакцинованих громадян. Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, програма, яка триватиме з 19 грудня 2021 року по 18 грудня 2022 року, спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу, зокрема індустрії кіно, театрів, музеїв, спортивних центрів, авіа та залізничних перевезень.

Шмигаль зазначив, що вакциновані двома дозами зможуть сформувати в “Дії” віртуальну картку для оплати послуг за позначеними вище напрямами.

Що стосується пенсіонерів, то Денис Шмигаль уточнив, що для їх підтримки в країні діють інші програми.

– Ми виплачуємо 500 грн категорії 80+, 400 грн – 75+. Відповідно, буде в цьому році 70+, це 300 грн і далі наступні роки відповідно для 65 і 60 років. Плюс є індексація пенсій. А ця програма (1000 грн після повного курсу вакцинації) спрямована на підтримку постраждалих індустрій. Але водночас вона мотивує людей вакцинуватися і користуватися «Дією» як тим ресурсом, який допомагає державі впорядковувати відносини громадян і держави та спрощувати їх, – сказав прем’єр.

Читайте також:

Нове на сайті